Kontakt

Om du har några frågor under pågående arbete lönar det sig alltid att ta direktkontakt med någon i vår kunniga personal ute på arbetsplatsen.

 

Wicote Entreprenad AB
Kärrlyckegatan 27
418 78 Göteborg
Tel: +46 (0)31-795 52 20
Fax: +46 (0)31-795 52 35

Gamla Ullevis tak

 

Carl-Gunnar Wiktorsson
Carl-Gunnar Wiktorsson 

Försäljning, kalkyl, inköp
+46 (0)70-595 52 50
cgw@wicote.se

Håkan Zachrisson
Håkan Zachrisson
Projektledare, 
ansvarig pooler
+46 (0)70-595 52 51
hakan@wicote.se

Lars Rambäck
Lars Rambäck
Projektledare

+46 (0)70-395 55 55
lars@wicote.se

 

 

 

Martin Olsson
Martin Olsson

Lageransvarig

+46 (0)70-559 52 69

martin@wicote.se

Susanne Jonsson
Susanne Jonsson
Ekonomi & administration
+46 (0)72-550 30 90
susanne.jonsson@wicote.se

Irene Andersson
Irene Andersson
Ekonomi  

+46 (0)70-533 92 50
irene.andersson@wicote.se
 

 

Raimo Perkiö

Raimo Perkiö

Projektledare

Mellansverige

+46 (0)223-200 25

+46 (0)70-550 97 58

raimo@wicote.se

Lennart Nilsson
Lennart Nilsson

Takservice
+46 (0)70-532 48 50

lennart@wicote.se

Mathias Rambäck
Mathias Rambäck

Takservice
+46 (0)70-695 52 54
mathias@wicote.se



Mats Hake
Mats Hake

Takservice
+46 (0)70-518 61 91

mats.hake@wicote.se

 

 

Se Våra referenser

Bild länkar vidare till referensbilder för papptak
Bild länkar vidare till referenser för terrasser
Bild länkar vidare till referensbilder för P-däck
Bild länkar vidare till referensbilder för pool